Dongguan Qy Hardware Mould Part Factory
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Sun Cui

Telefon numarası : 86-13392812620

Naber : +8613392812620

Free call
Dongguan Qy Hardware Mould Part Factory

Kalite dır-dirhayat çizgisi.

  • Dongguan Qy Hardware Mould Part Factory
  • Dongguan Qy Hardware Mould Part Factory
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu
İş türü: Üretici, İhracatçı, Şirket ticaret
Markalar: No. Çalışanları: 100~200
Yıllık satış: 2000000-2500000 Yıl kurulan: 2008
İhracat p.c: 80% - 90%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

Founded in 2008, DongGuan QY hardware mold factory is a leading manufacturer of press die mold parts and plastic mold parts and different machine parts supplied globally to the metal-working and plastics industries. 2008 yılında kurulan, DongGuan QY donanım kalıp fabrikası basın kalıp kalıp parçaları ve plastik kalıp parçaları ve metal işleme ve plastik endüstrileri için küresel olarak sağlanan farklı makine parçaları lider üreticisi. We specialize in making all kinds of mold parts according to the JIS, DIN and AISI etc standards. Biz her türlü kalıp parçaları yapımında uzmanlaşmak JIS, DIN ve AISI vb standartlarına göre. At the same time, we can make according to the standards of the following: MISUMI,DAYTON,HASCO,FIBRO, LANE,DME,MDL,RABOURDIN,MEUSBURGER and so on. Aynı zamanda, aşağıdakilerin standartlarına göre yapabiliriz: MISUMI, DAYTON, HASCO, FIBRO, LANE, DME, MDL, RABOURDIN, MEUSBURGER vb.

Our various brand names assure quality, innovative solutions and outstanding service. Çeşitli marka isimlerimiz kaliteyi, yenilikçi çözümleri ve üstün hizmeti garanti eder. With our commitment to be the customer-focused supplier of choice, we have taken the leading role in creating and bringing new products to customers and helping them find solutions that improve their operations. Müşteri odaklı bir tedarikçi olma taahhüdümüzle, müşterilere yeni ürünler yaratma ve getirme ve operasyonlarını geliştiren çözümler bulmalarında onlara yardımcı olma konusunda öncü bir rol üstlendik.

Since the date of the establishment, depending on the excellent quality products and good service, we have had an experienced development team, advanced technique, advanced processing equipment, and precise testing devices. Kuruluş tarihinden bu yana, mükemmel kaliteli ürün ve iyi hizmet bağlı olarak, deneyimli bir geliştirme ekibi, ileri teknik, gelişmiş işleme ekipmanları ve hassas test cihazları vardı. We have formed an enterprise image of "ReliableQuality, Punctual Delivery, and Competitive Prices" among all the customers around the world. Biz dünya çapında tüm müşteriler arasında "ReliableQuality, Zamanında Teslimat ve Rekabetçi Fiyatlar" kurumsal bir imaj oluşturduk. Our ultimate goals are to satisfy our customers through high standard quality products, and to motivate employees by the ultimate goal. Nihai hedeflerimiz, yüksek standartlı kaliteli ürünlerle müşterilerimizi memnun etmek ve çalışanları nihai hedefle motive etmektir.

QY'yi tedarikçi olarak seçmek, müşterilerimizin ürünlerini pazara sunma konusunda rekabet avantajına sahip oldukları anlamına gelir.

Standart pres kalıp kalıbı bileşenleri ve plastik kalıp parçaları ve sipariş üzerine özel kalıp parçaları sağlayarak müşteri şartnamelerine uygun olarak, günümüzün küresel müşterilerine maliyet etkin çözümler sunuyoruz.

Geçmiş
Hizmet
Ekibimiz

Firmamız 60 teknik omurga, sırasıyla tasarım departmanı, üretim departmanı ve böylece.Çoğu teknisyen sektörde 5 yıldan fazla çalışma deneyimine sahiptir.Bu firmamızın büyük zenginliği, aynı zamanda müşterinin bizi seçtiği orijinal niyettir.Şirketimiz, şirketin daha da geliştirilmesi için en sağlam temeli sağlamak için yeteneklere değer verme ilkesini sürdürmeye devam edecektir.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin